2016 m spalio 20 dienos popietę Vievio meno mokyklos jaunieji muzikantai padovanojo klausytojams nuotaikingą, rudeniškai spalvingą džiazo muzikos koncertą. Šis gausų klausytojų būrį pritraukiantis renginys vyko jau penkioliktą kartą.

Gausiai susirinkę klausytojai labai šiltai sutiko įvairiais instrumentais grojančius jaunuosius džiazo muzikos atlikėjus, kurie įdėjo daug noro, pastangų, kiekvienu akordu ar melodija interpretavo patirtus įspūdžius, o svarbiausia, visa tai atliko su didžiausiu malonumu.

Už patirtas puikias emocijas dėkojame kūrybingiems mokytojams V. Sotnikovienei, I. Jasaitienei, E. Šukienei, A. Karpičienei, G. Petrauskaitei, G. Janavičienei, S. Gervienei, Ž. Girdžiūtei,  N. Ochrimenko-Gailei, V. Klovaitei, V. Skudui, A. Mangirdui, P. Biriukovui.

Renginio metu buvo pristatyta dailės mokinių piešinių paroda „Margaspalvis rudenėlis“. Dėkojame mokytojoms D. Kobelevienei, D. Daubarienei, V. Debesienei.

Renginio organizatorė ir vedėja fortepijono mokytoja metodininkė Violeta Sotnikovienė